Oferta dla grup

Firmy i grupy znajomych zapraszamy na imprezy plenerowe: pikniki, ogniska, grill oraz w sali: przyjęcia, bankiety i biesiady.

To także doskonałe miejsce do zorganizowania szkoleń jedno- lub wielodniowych. Położenie gwarantuje ciszę i spokój a jednocześnie łatwy i krótki dojazd z Warszawy (54 km) czy z Garwolina (16 km).
Do dyspozycji jest sala z możliwością podziału na dwie części, wyposażona w rzutnik, flipchart, ekran do projekcji, Internet.
(zobacz koszty rezerwacji i cennik menu szkoleniowego).

Możemy wzbogacić pobyt dodatkowymi atrakcjami takimi jak: zajęcia survivalowe, terenowe (bieg na orientację, podchody), sportowe, strzeleckie (łuki, pistolety sprężynowe i gazowe), jeździeckie. Zorganizujemy także przejażdżkę bryczką a zimą saniami, wieczorną potańcówkę lub karaoke.

Zapytaj o ofertę.

Dla dzieci organizujemy wycieczki jedno i wielodniowe. Przyjmujemy grupy przedszkolne i szkolne. Dla wszystkich mamy zróżnicowany program dostosowany do wieku.

Dbamy o dobrą i bezpieczną zabawę z odrobiną wiedzy, przyrody i przygody. Nasze programy to: Indianie, Konie, Wyprawa Piratów, Tropiciele, Poszukiwacze, Szkoła Przetrwania i inne. Organizujemy także zajęcia okolicznościowe takie jak Mikołajki, Dzień Pieczonego Ziemniaka, Powitanie Wiosny.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Oprócz wypoczynku wśród lasów i łąk, gdzie można w spokoju spędzić czas, możemy zaprosić dorosłych na wspólne zabawy z dziećmi lub zapewnić animatora dla najmłodszych, by dorośli zyskali chwile dla siebie.

Bliskość stajni zapewni wszystkim możliwość jazdy i spacerów konnych oraz karmienia i obcowania z różnymi zwierzętami. Dodatkowo czas wypełni atrakcyjny plac zabaw, siłownia, boisko i basen w okresie letnim.

Proponujemy także organizację przyjęć okolicznościowych, uroczystych obiadów i spotkań rodzinnych w sali lub przy ognisku.

Zapytaj o ofertę.